Raf Koruma ve Aksesuarları

Depoların artan yük hacmi sonucu daha verimli nasıl kullanılabilir sorusunun cevabını yüzlerce projeye sahiplik yapmış RS Raf ekibimiz titizlik ve güvenle yapmaktadır.

Aksesuar Modelleri

RS Raf Polietilen Ayak Koruma

Polietilen Ayak Koruma

PE Ayak Koruma, Raf taşıyıcı ayaklarının muhafazasının yeni nesil ürünüdür. Rafı dik tutmanız için mümkün olan en iyi savunmadır. Yüksek yoğunluklu Polietilenden imal edilen RS Koruma maliyeti ile en çok tercih edilen üründür.

Forklift ve diğer araç çarpmalarından doğabilecek hasarlara karşı maximum koruma sağlayan sistem, yüksek yoğunlukta polietilen olup çarpmalardan sonra eski formunu alır.

Palet yerleştirirken ve alırken takılma riski olmayan  polietilen ayak sistemi, profilin yan tarafında oluşabilecek darbelere karşı da koruma sağlayarak takılmalar sonucunda paletin veya üstündeki ürünlerin hasar görmesini engeller.

Raf sıralarının orta kısımlarındaki ayaklara gelen darbeleri önlemek için kullanılan ayak koruma tipidir.

RS Raf kalitesiyle üretilen U Tipi Ayak Koruma sistemleri sizin ve işinizin her zaman güvenle yanınızda.

Paletlerin raflara yerleştirip boşaltılmasında ve istif makinesinin dönüş manevrasında istif makinelerini operatörünün herhangi bir dikkatsizliği veye dalgınlık sonucu oluşabilecek çarpmalara karşı ayaklara gelen darbeleri önlemek amacıyla kullanılır.

U tipi Ayak Koruma RS Raf
Bariyer Ayak Koruma RS Raf

Paletlerin raflara yerleştirip boşaltılmasında ve istif makinesinin dönüş manevrasında istif makineleri operatörünün herhangi bir dikkatsizliği veya dalgınlık sonucu oluşabilecek çarpmalara karşı ayaklara gelen darbeleri önlemek amacıyla kullanılır. Bu tip ayak korumalar koridor başlarında tünellerde, kapı giriş çıkışlarında sırt sırta duran sistemler için kullanılır.

Bu raf sisteminin yararı hava akımı sayesinde yükler üzerinde toz birikmesini kısmen engellemiş olur.

Ayrıca ızgara rafların paslanmaz çelikten yapılmış olması da rafların kullanım sırasında çizilmemesi ve zamanla oksitlenmemesi açısından da önemlidir.Yüzeyleri son derece dayanıklı ve sert olduğu için paslanmaz ızgara raf sistemlerinin soğuk hava odalarında da ıslak ve nemli ortamlarda kullanılması da sorun yaratmaz.

Paslanmaz sistem ızgara sistemlerinin bir diğer avantajı da kurulumunun çok kolay olmasıdır.

rs-raf-sistemleri
rs-raf-sistemleri

Raf sisteminde yatay taşıyıcı eleman olarak kullanılan traversler, taşınacak yüke bağlı olarak farklı kesit, tip ve kalınlıklarda üretilmektedir. Traversler, her iki ucunda bulunan konektörler vasıtası ile ayak profiline takılmaktadır. Traversler cıvatalı veya tırnaklı olarak iki seçenekte mevcuttur.

Ayak profiline tırnaklı olarak takılan traversler, alacağı alt darbeler neticesinde yerinden çıkmaması için emniyet kilidi ile emniyete alınır.

H Tipi Traversleri müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda imal etmektedir. Traverslerin sağladığı güvenlik ile daha hızlı taşıma ve istiflemeler gerçekleştirilmektedir. Boru tip yuvarlak malzeme, sapan ile kaldırıldığında zarar gören malzemelerde özel ölçüler ile imalatlar yapılmaktadır. Travers sayesinde dengeli bir biçimde yükün taşınması sağlanmıştı

rs-raf-sistemleri
Göz Kaplama tel uygulaması RS Raf

Mağazalarda marketler gibi ürünün sunumun çok önemli olduğu ve hasır tel uygulamalarının sıklıkla kullanıldığı yerlerdir. Özellikle camekanlarda metalik kaplama yüzeyleri ile son derece estetik bir görünüm sunmaktadırlar.

Çeşitli büyüklüklerde ve şekillerde üretilebilen hasır teller paslanmaz çelikten üretilmektedirler. Estetik oluşlarının yanı sıra raflarının arkasını ve alt rafları görmeye de imkan vermesi ürün satışı açısından çok kritiktir.

Hem ağır olmayan hem de farklı kullanımlar için esnekliğe sahip olan mağaza raf hasır tel ürünlerimizle uzun yıllar boyunca güvenli satışlar yapabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman Kadro

Alanında uzman ekibi ve proje danışmanlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Kaliteli İmalat

Siparişiniz fabrikamızda işlenip deneyimli ekibimiz kontrolünde imal edilerek sunulmaktadır.

Güvenli Teslimat

Ürünleriniz bizden ayrıldığı gibi size de aynı şekilde eslim edilecektir.Garanti Ediyoruz.

Montaj ve Destek

Uzman ekibimiz raf sistemleri ihtiyaçlarınızı uygun şekildekuruyor ve devamında destek veriyor.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

Hizmetlerimiz Neler ?

Sektörümüzün sıkça karşılaştığı ortak sorunlara çözüm üretmek için müşterilerimizle birlikte sürekli yeni ürünler geliştiriyor ve oluşturuyoruz.

Scroll to Top