Raf Denetim Hizmetleri

Rafların Kurulmasından sonraki en önemli adımlardan biri de kurulan rafların denetimi hizmetidir.Doğru bir şekilde yapılmayan denetim iş kazalarına yol açmaktadır.Yüzlerce projeye imza atmış RS Raf bu sorunları ortadan kaldırmaktadır.

rs-raf-sistemleri-proje danışmanlığı

Proje Danışmanlığı

Raf Sistemleri’ nin fizibilite raporlarının hazırlanması, projelendirilmesi, statik & dinamik analizlerinin yapılması ve tüm süreçlerin yönetilmesinde her zaman yanınızdayız.

Firmamız Depo Raf Sistemleri projelendirme konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla proje ve danışmanlık hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.Çağdaş yapı teknolojileri ile beslenen tasarım anlayışı ve yenilikçi tarzını projelerine yansıtarak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda çözümler üretmektedir.Projelerimiz ve olası sorular firmamızın uzman mühendisleri tarafından

Raflar kullanımla bozulur. Yapısal elemanlar, yükleme ekipmanı (Forklift, Reachtrcuk vb.) ile gerçekleştirilen yükleme ve boşaltma manevraları sırasında ortaya çıkan her zman görülmeyen, darbe ve yırtılmalara, hasarlara maruz kalırlar. Bu hasarlar, depolama sistemlerinin performans ve yük kapasitelerini olumsuz yönde etkileyerek daha güvensiz ve tehlikeli hale getirir. Sonuçlar, insanlarda yaralanmalara yol açabilir. Çökme veya düşme durumunda ölümcül kazalar, depolanan malzemelerde hasar, müşterilere ve tedarik zincirinde sağlanan hizmet düzeylerindeki kesintilere ve çarpıklıklara sebep olabilir.

Raf Sistemleri’nin kullanım sürelerini uzatmak, güvenli şekilde kullanımını sağlamak amacıyla Bakım ve Kontrollerinin standartlara uygun hale getirilmesini sağlıyoruz.

rs-raf-sistemleri
rs-raf-sistemleri

Raf sistemlerinizin kullanılan malzemelerine göre taşıma kapasitelerinin verilmesi, gerekli bilgilendirme etiketlerinin hazırlanması hizmetini veriyoruz.

Önemli sağlık ve güvenlik mesajlarınızı ekibinize sunmanın harika bir yolu olan uzun ömürlü posterlerimiz çalışanlarınıza ince hatırlatmalar sunmakta ve özünde daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

Afişler, her boyutta mevcuttur ve tasarımlar farklılık gösterebilir.

Hasar tespit etmek ve rapor etmek, her çalışanın rahat hissetmesi gereken bir durum olmalıdır, ancak gerçekte bu raporlamayı yapmazlar. Hasar bulmanın daha iyi olduğunu düşünüyoruz ve bu yüzden insanların kınanma korkusu olmasan hasarı açık ve özel bir şekilde rapor etmelerini sağlayan yeni bir ürün olan Raf Tehlike Raporlama Kitabı‘ nı oluşturduk.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman Kadro

Alanında uzman ekibi ve proje danışmanlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Kaliteli İmalat

Siparişiniz fabrikamızda işlenip deneyimli ekibimiz kontrolünde imal edilerek sunulmaktadır.

Güvenli Teslimat

Ürünleriniz bizden ayrıldığı gibi size de aynı şekilde eslim edilecektir.Garanti Ediyoruz.

Montaj ve Destek

Uzman ekibimiz raf sistemleri ihtiyaçlarınızı uygun şekildekuruyor ve devamında destek veriyor.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

Hizmetlerimiz Neler ?

Sektörümüzün sıkça karşılaştığı ortak sorunlara çözüm üretmek için müşterilerimizle birlikte sürekli yeni ürünler geliştiriyor ve oluşturuyoruz.

Scroll to Top