Akardiyon(Kayar) Kapı ve Bariyer

Acil durumlarda ve hızlı yol kapatma, yol bölme personel geçişi bölümleri araç geçişi sınırlama vb. gibi durumlarda kullanılır.En Profesyonel akordiyon sistemleri için RS Raf…

akordiyon-bariyer-sistemleri-ve-fiyatları-alüminyum-akordiyon-bariyerleri-fiyatı-alüminyum-akordiyon-kapı-boru-akordiyon-kapılar-bariyer-sistemi-ankara-2-metre-bariyerler

Özellikleri

Acil durumlarda ve hızlı yol kapatma, yol bölme personel geçişi bölümleri araç geçişi sınırlama vb. gibi durumlarda kullanılır.

Akordeon yana kayar kapılar motorlu ve motorsuz olarak üretilir.Zemin türüne göre de raylı veya raysız olarakta uygulanır.Akordeon kapı önlerinde güvenlik sensörleri de mevcuttur.

Tüm hava koşullarında rahatlıkla uygulanabilir.Ayrıca hızlı açılıp kapanırlar.

Pratiktir Alüminyum ve Çelik üstü elektrostatik toz boya ile boyanabilir. İstenilen ölçü ve yükseklikte imalat seçenekleri vardır. Akordeon bariyerler madoors sistem imalatı ve 2 yıl garantilidir. En uygun ve ucuz fiyat seçenekleri için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman Kadro

Alanında uzman ekibi ve proje danışmanlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Kaliteli İmalat

Siparişiniz fabrikamızda işlenip deneyimli ekibimiz kontrolünde imal edilerek sunulmaktadır.

Güvenli Teslimat

Ürünleriniz bizden ayrıldığı gibi size de aynı şekilde eslim edilecektir.Garanti Ediyoruz.

Montaj ve Destek

Uzman ekibimiz raf sistemleri ihtiyaçlarınızı uygun şekildekuruyor ve devamında destek veriyor.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

Hizmetlerimiz Neler ?

Sektörümüzün sıkça karşılaştığı ortak sorunlara çözüm üretmek için müşterilerimizle birlikte sürekli yeni ürünler geliştiriyor ve oluşturuyoruz.

Scroll to Top